>Obama’nin adidas kampanyasi

>

Bugun bizim intranetteki haberi ofiste henuz kimse okumadi sanirim, kimsenin konustugunu duymadim. Ben de az once actim da gordum zaten, malum Almanya’dakiler daha yeni ise geldi.

Impossible deal: adidas launches “Barackade” baslikli upuzuuuun bir yazi. Detayli olarak adidas’in, bir tarafinda Obama’nin resmi, topuk kisminda Amerikan bayragi ve adidas logosu kokan Barackade amblemi olan ve dilinde de “Yes, we can” yazan bir ayakkabi tasarladigini, 4.Temmuz’da piyasaya surecegi anlatilmis. Basketbol fanatigi olan Obama, unlu basketbol oyunculariyla 10 dakikaligina bu ayakkabiyla oynayacakmis. Askeri gosteri ucusu pilotlari da ayni anda havaya 3 cizgi cizecekmis. hahahaha!! Daha neler!

Neyse, devam edelim; Barackade modelinden sadece 1000 adet uretilecek ve kolleksiyoncularin begenisine sunulacakmis.

Iste Obama’nin “Impossible is Nothing” videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=j9D34owC4Po

Ne diyeyim bilemedim.. 2009’da maas zammi yok, her turlu butce yariya indirildi falan gibi haberlerden sonra insanlari neselendirmek icin ne yapacaklarini sasirdilar herhalde diyorum.

Mutlu Bir Nisan’lar! Akilli olun, esek sakalari yapmayin.

ÖNEMLİ NOT: Aldığım tepkiler üzerine açıklama yapma gereği duydum; yukarıdaki yazı ve anlatılan kampanya tamamen faraziye olup gerçekle hiçbir alakası yoktur. 1 Nisan şakasından başka birşey değildir. Aman diyiim yani, ciddiye falan alan olmasın. Fakat bu yazının bu kadar ciddiye alınması da başka bir yazı konusu olacak tabii ki, o kesin. Obama’nın böyle bir kampanyaya katılmayı kabul etmesi fikrinin kimseyi şaşırtmaması gerçekten çok ilginç. En kısa zamanda irdelenecektir.

1 thought on “>Obama’nin adidas kampanyasi

  1. >Sakın bu senin 1 Nisan şakan olmasın.. derdim ama Allahtan belgeli.Türkiye’deki Obama’yı çağrıştıran reklamı akıl edenlerin kulakları çınlasın..Ne kadar çok tenkit edilmişlerdi.Şimdi bu ürün piyasaya çıkınca…Ama ona da atacak bi çamur bulurlar nasılsa.Burası Türkiye..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s