>Tuvalet İkizi

>Bizim iş yerinde, muhtemelen diğer bölümde çalışan bir kızcağız var. İşyerinde birbirimizle hiç bir alakamız yok, ofisin neresinde oturur, ne iş yapar bilmiyorum. Fakat ne zaman tuvalete gitsem bu kızla karşılaşıyorum. 10 gidişimin 8’inde bu kızla bir şekilde karşılaşıyoruz. Artık bu karşılaşmalar acayip komik gelmeye başladı.

Aslında olay çok ilginç. Kız günde 20 kere falan tuvalete gitmiyorsa eğer, demek ki hemen hemen hep aynı zamanlarda çişimiz geliyor. Aynı saatlerde aynı miktarda sıvı içiyoruz desen, doğru bir mantık olmaz çünkü kız boyut olarak benim resmen yarım kadar. Gerçi boy, pos böbrek ve idrar kesesi boyutunu ne kadar etkiler bilmiyorum ama ciddi ciddi kızı gizli kamerayla izleme isteğiyle yanıp tutuşmaktayım. Bu kız benim tuvalet ikizim, ruh ikizi gibi yani… Başka açıklaması yok.

Kızla hiç diyaloğumuz olmadı, ama hafif bir kafa sallamasından ibaret olan selamlaşmalarımız yerini gittikçe yayılan sırıtmalara bırakmaya başladı. Ne de olsa aylardır birlikte çişimizi yapıyoruz. Kızın adını falan öğreneyim bari, belli olmaz tuvalet kağıdı falan biter, yan taraftan istemek gerekir. Ruh ikizimi bulmak için denizin diplerine dalmam gerekmişti, tuvalet ikizimi bulmak için de taaa Endonezya’ya gelmem gerekiyormuş… Hayat işte!

10 thoughts on “>Tuvalet İkizi

  1. >Aşkım, bizde de böyle bir farkındalık kıvılcımı oldu. 'A ha, aynı şırıltı' şeklinde :pAshley, gülmeeee. Olayın romatik boyutu var, ikimize bir örnek klozet kapağı alacağım :p OIP, tepe tepe kullan, hakkındır :)Açalya, yediğimiz içtiğimiz bir değil ama ayrı gitmiyor :pAyyy, şu çiş kaka muhabettinden kurtulamadı bu blog. Çok üzülüyorum. Çocukların tuvalet olayı oturdu ama bende konu bitmiyor!

  2. >hehehe koptum harika ya 🙂 ruh ikizi yalan çiş ikizi gerçek :Palttaki yazı geçen gün geldi aklıma tamda djarumdan bi fırt die düşünürken ama içemedim bilgine 🙂

  3. >Dudu, ha ha ha! Tesekkurler o zaman, ne diyiim ?!?!Nalan, bu igrenc hikayedeki romantik ogeyi yakalayabildigin icin tebrik ediyorum seni. Hadi ogren su dalisi da gel, beraber dalalim. Gokce, afferimm sana. Ne gerek var bedenini kirletmeye? Sen en iyisi karanfilli bir kek yap, tarifini de paylas bizimle, cani ceken kek yapsin yesin 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s